fbpx

Poszukiwanie przejmującego do cesji leasingu w Polsce może być zadaniem trudnym i wymagającym, ze względu na wiele czynników. Przede wszystkim, rynek leasingu w Polsce jest bardzo rozwinięty i konkurencyjny, co oznacza, że znalezienie odpowiedniego przejmującego, może być wyzwaniem. Firmy zajmujące się leasingiem często oczekują atrakcyjnych wyników finansowych, a najlepiej również długoterminowej współpracy z przejmującym.

Dodatkowo, proces poszukiwania przejmującego może być skomplikowany ze względu na różnorodność branż i rodzajów aktywów objętych leasingiem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć firmę lub osobę prywatną, która jest zainteresowana danym rodzajem aktywów.

Podsumowując, trudność poszukiwania przejmującego do cesji leasingu w Polsce wynika z konkurencyjności rynku, różnorodności aktywów oraz potrzeby dokładnych analiz finansowych dokonywanych przez firmy leasingowe. Jednak z odpowiednim podejściem i wsparciem specjalistów finansowych, można osiągnąć sukces w tego rodzaju transakcjach.

Znajdziemy przejmującego

Dodaj Aukcję

Temat

Aukcja

Cena

0 PLN

Dodaj aukcję odstępnego w portalu. Dowiesz się jak duże jest zainteresowanie przedmiotem leasingu, a dodatkowo w łatwy sposób zoriętujesz się czy zaproponowane przez ciebie odstępne jest zgodne z oczekiwaniami na rynku.

Dołącz marketing

Temat

Aukcja

Marketing

Cena

0 PLN

400 PLN

Dodaj aukcję odstępnego w portalu. Wyróżnijmy Twoje ogłoszenie na portalu Cesjaleasingu.pl Dodatkowo zamieśćmy ogłoszenie w naszych mediach społecznościowych i poinformujmy naszych subskrybentów.

Dołącz sieć sprzedaży

Temat

Aukcja

Marketing

Sieć handlowa

Cena

0 PLN

0 PLN

Indywidualna

Dodaj aukcję odstępnego w portalu. Wyróżnij swoje ogłoszenie na portalu i w mediach społecznosciowych, a dodatkowo ustalmy indywidualną kwotę za którą nasza sieć handlowa będzie pracowała dla Ciebie. 

Aukcja nie jest zobowiazaniem stron do zawarcia cesji leasingu 

Masz pytania?